Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Wrzesień 2017 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  







Obsługa techniczna ALFA TV

Polskie Ośrodki Informacji Turystycznej

Polskie Ośrodki Informacji Turystycznej za granicą

AUSTRIA / OSTERREICH
Polnisches Fremdenverkehrsamt
Lerchenfelder Strasse 2, A-1080 WIEN
tel. 524  71 91 12, fax: 524 71 91 20
e-mail: wien@pot.gov.pl
www:  http://www.wien.polemb.net/index.php?document=91

BELGIA / BELGIUM / BELGIEN
Pools Informatiebureau voor Toerisme
Louis Schmidtlaan 119, 1040 Brussel
tel. 740 06 20 fax: 742 37 35
e-mail: bruxelles@pot.gov.pl
 
FRANCJA / FRANCE / FRANKREICH
Office National Polonais de Tourisme
9, rue de la Paix, 7-002 Paris
tel.: 42 44 19 00; fax: 42 97 52 25
e-mail: paris@pot.gov.pl
www: http://www.pologne.travel/fr/

 
HISZPANIA / SPAIN / SPANIEN
Officina Nacional de Turismo de Polonia
Plaza de Espana, 18 p. 3/of. 15, Edificio Torre de Madrid, 28008 Madrid
tel.: 541 48 08; fax: 541 34 23
e-mail: madrid@pot.gov.pl
 
HOLANDIA / NETHERLANDS / HOLLAND
Pools Informatiebureau voor Toerisme
Leidsestraat 64, 1017 PD Amsterdam
tel.: 625 35 70; fax: 623 09 29; tlx: 11484
e-mail: amsterdam@pot.gov.pl
 
JAPONIA
Biuro Polskiej Organizacji Turystycznej w Tokio                                                 
e-mail: tokio@pot.gov.pl
 
NIEMCY / GERMANY / DEUTSCHLAND
Polnische Fremdenverkehrsamt
Kurfürstandamm 71, 10709 Berlin
tel.: 210 09 20; fax: 210 092 14
e-mail: berlin@pot.gov.pl
 
SZWECJA / SWEDEN / SCHWEDEN
Polska Statens Turistbyra
Karlavagen 47b, 114 49 Stockholm  Sverige
tel.: + 46 8 21 60 75; fax: + 46 8 21 04 65
e-mail: info.scan@polen.travel
 
ROSJA
Predstawitelstwo Polskoj Turisticzeskoj Organizacji                                          
ul.ZemlanojWal66/20,ART BUILDING  109004 Moskwa
tel.:5106210; fax:  5106211                  
e-mail: moskva@pot.gov.pl 
 
USA
Polish National Tourist Office
5 Marine View Plaza, Hoboken, N.J. - 07030 - 5722
tel.:1-201 420 9910 ; fax: 1-201 584 9153
e-mail: newyork@pot.gov.pl
 
WIELKA BRYTANIA / GREAT BRITAIN / GROSBRITANNIEN
Polish National Tourist Office
Westec House, West Gate, London W5 1YY
tel.: 8700 675012; fax: 8700 675011
e-mail: london@pot.gov.pl
 
WĘGRY / HUNGARY / UNGARN
Lengyel Nemzeti Idegenforgalmi Képviselet
Károly krt 11, 1075 Budapest
tel.: 269 78 09 fax: 269 78 10
e-mail: budapest@pot.gov.pl
 
WŁOCHY / ITALY / ITALIEN
Ufficio Turistico Polacco
via Vittorio Veneto 54 A, 00-187 Roma
tel.: 482 70 60; fax: 481 75 69
e-mail: roma@pot.gov.pl
 
UKRAINA
01001 Kyiv, Kreshchatyk 25, lok. 98
tel: +38 044 278 67 28 fax: 278 66 70
e-mail: kyiv@pot.gov.pl

Informacje o atrakcjach za granicą

Berlin

http://wikitravel.org/pl/Berlin

http://www.trivago.pl/berlin-8514/wycieczki

http://www.germany.travel/pl/index.html

Budapeszt

http://www.trivago.pl/budapeszt-81273/wycieczki

http://pl.budapeszt.pl/index.php?option=com_content&task=section&id=8&Itemid=44

 

 

Londyn/Wielka Brytania

http://wikitravel.org/pl/Londyn

http://www.trivago.pl/londyn-38715/wycieczki

BIP

eBOI

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Baza firm

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

GCI

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

Choszczno

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

zachodniopomorskie-info


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia