Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Styczeń 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    Obsługa techniczna ALFA TV

Oficjalne otwarcie Klubu Senior+ w Drawnie.

6 marca miało miejsce oficjalne otwarcie Klubu Senior+ w Drawnie. Uroczystego otwarcia dokonał Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski wraz z zaproszonymi gośćmi m.in. Wicestarostą Choszczeńskim Pawłem Szuberem, Przewodniczącym Rady Miejskiej w Drawnie Aleksandrem Dementiewem, Pełnomocnikiem Burmistrza ds. seniorów Edwardem Kuleszą i Prezesem Drawieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Krystyną Pietrzkiewicz. W wydarzeniu uczestniczyło wiele osób wyrażających chęć uczęszczania do Klubu.

Dzięki staraniom władz gminy i pozyskanym środkom z budżetu państwa powstało miejsce przyjazne osobom powyżej 60-tego roku życia.

Burmistrz przedstawił zakres wykonanej przez gminę inwestycji związanej z adaptacją dwóch klas w budynku po byłym gimnazjum na potrzeby Klubu, a następnie zaprosił wszystkich do obejrzenia zagospodarowanych pomieszczeń.

W Klubie Senior+ będą odbywały się zajęcia o charakterze kulturalnym, rekreacyjnym i towarzyskim, poradnictwo i wsparcie, spotkania ze specjalistami. Korzystanie z Klubu jest bezpłatne.

Po części oficjalnej Burmistrz zaprosił wszystkich przybyłych na słodki poczęstunek.

Wszystkim Klub bardzo się podobał dlatego liczymy na to, że będzie się cieszył dużym zainteresowaniem wśród naszych seniorów. Zapraszamy serdecznie!

BIP

eBOI

System Rada

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Baza firm

Kąpieliska

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

Rozlicz PIT w Drawniew Drawnie

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia