Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Grudzień 2019 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          Obsługa techniczna ALFA TV

15-04-2010 | Przedszkolaki sadzą las

W ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pt; Edukacja dla Przedszkolaka realizowanego przez Przedszkole Miejskie w Drawnie od dnia 01.09.2009 do 30 czerwca 2010 roku, dnia 09 kwietnia o godzinie 10.00 grupa 5 latków z wychowawcą panią Bożeną Radek i rodzicami wyruszyła autokarem na Borowiec. Na miejscu oczekiwali już na przedszkolaków pracownicy Nadleśnictwa Drawno Pani Jolanta Ptak oraz państwo Monika i Wojciech Gdaniec. Najpierw wszyscy razem oglądali drzewka posadzone przez grupę dwa lata temu, urosły kilka centymetrów. Następnie rodzic i dziecko otrzymało szpadel i sadzonkę młodego drzewka. Na wyznaczonym miejscu posadzono sadzonki z których wyrośnie młody las sosnowy.
Było wiele pytań, gwar i szum, dzieci pytające o poprawność i sposób sadzenia drzewek. Na zmęczonych rodziców i ich pociechy czekało ognisko, pieczone kiełbaski, pyszna grochówka i smakowite ciasto upieczone przez naszych wspaniałych rodziców. Wszystko wybornie smakowało po tak wyczerpującej pracy. Dopisała pogoda i czyste leśne powietrze.
Dzieci zostały za swój trud obdarowane upominkami. Zadowoleni z wykonanego zadania wszyscy zdrowi wrócili do przedszkola. Praca dzieci przyczyni się do rozwijania wrażliwości i odpowiedzialności za stan środowiska naturalnego.

 


Bożena Radek

BIP

eBOI

System Rada

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Baza firm

Kąpieliska

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

Rozlicz PIT w Drawniew Drawnie

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia