Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Marzec 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          Obsługa techniczna ALFA TV

09-10-2019 | Uroczyste obchody Światowego Dnia Turystyki w Drawnie

W sobotę 5. października br. w Drawnie w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej Wokół Drawy odbyły sie uroczyste obchody Światowego Dnia Turystyki. Organizatorem była Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, a partnerem LOT Wokół Drawy. Ofertę Funduszu Pomerania dla inwestorów z branży turystycznej przedstawił radny Sejmiku Wojewódzkiego Wojciech Dorżynkiewicz.

Obchody ŚDT w Drawnie to nie tylko prezentacja walorów turystycznych gminy Drawno, ale także inwestycji finansowanych przez Województwo Zachodniopomorskie przy wsparciu działań promocyjnych przez ZROT.

Sobotnie spotkanie było okazją do wręczenia nagród i wyróżnień przyznawanych przez ZROT. Statuetkę Gryfa Turystycznego dla Ambasadora Turystyki Pomorza Zachodniego otrzymał Dyrektor Drawieńskiego Parku Narodowego Paweł Bilski, a Certyfikat ZROT dla Najlepszego Produktu Turystycznego Pomorza Zachodniego za Interaktywne Muzeum Baroku wręczono Bogdanowi Andziakowi Wiceprezesowi Pałacu w Siemczynie.

Osobom, które zasłużyły się w sposób szczególny dla rozwoju turystyki na obszarze gminy Drawno Prezes LOT Wokół Drawy Andrzej Górski wręczył statuetki "Przyjaciel Drawy". Wśród wyróżnionych był Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski.


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia