Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Październik 2019 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      Obsługa techniczna ALFA TV

09-10-2019 | Uroczyste obchody Światowego Dnia Turystyki w Drawnie

W sobotę 5. października br. w Drawnie w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej Wokół Drawy odbyły sie uroczyste obchody Światowego Dnia Turystyki. Organizatorem była Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, a partnerem LOT Wokół Drawy. Ofertę Funduszu Pomerania dla inwestorów z branży turystycznej przedstawił radny Sejmiku Wojewódzkiego Wojciech Dorżynkiewicz.

Obchody ŚDT w Drawnie to nie tylko prezentacja walorów turystycznych gminy Drawno, ale także inwestycji finansowanych przez Województwo Zachodniopomorskie przy wsparciu działań promocyjnych przez ZROT.

Sobotnie spotkanie było okazją do wręczenia nagród i wyróżnień przyznawanych przez ZROT. Statuetkę Gryfa Turystycznego dla Ambasadora Turystyki Pomorza Zachodniego otrzymał Dyrektor Drawieńskiego Parku Narodowego Paweł Bilski, a Certyfikat ZROT dla Najlepszego Produktu Turystycznego Pomorza Zachodniego za Interaktywne Muzeum Baroku wręczono Bogdanowi Andziakowi Wiceprezesowi Pałacu w Siemczynie.

Osobom, które zasłużyły się w sposób szczególny dla rozwoju turystyki na obszarze gminy Drawno Prezes LOT Wokół Drawy Andrzej Górski wręczył statuetki "Przyjaciel Drawy". Wśród wyróżnionych był Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski.

BIP

eBOI

System Rada

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Baza firm

Kąpieliska

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

Rozlicz PIT w Drawniew Drawnie

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia