Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Listopad 2019 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  Obsługa techniczna ALFA TV

12-07-2019 | AZBEST 2019 Ogłoszenie Burmistrza Drawna

Burmistrz Drawna w związku z możliwością pozyskania dofinansowania zadania z zakresu usuwania azbestu, ogłasza wstępny nabór wniosków o udzielenie dotacji na zadanie polegające na unieszkodliwieniu wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Drawno. Wnioski o udzielenie dotacji na zadania związane z usuwaniem wyrobów azbestowych należy składać na formularzu wniosku (wraz z załącznikami) w terminie do 19.07.2019 r. w Urzędzie Miejskim w Drawnie.

Zgodnie z regulaminem opublikowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, do dofinansowania mogą zostać zgłoszone zadania realizowane na obiektach których właścicielami są jednostki samorządu terytorialnego, osoby fizyczne, jednostki sektora finansów publicznych, fundacje, kościoły i związki wyznaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, Rodzinne Ogrody Działkowe z uwzględnieniem przepisów dotyczących pomocy publicznej.

O dotację mogą ubiegać się również  przedsiębiorcy (w tym rolnicy prowadzący działalność gospodarczą). Wniosek składa przedsiębiorca na formularzu „Wniosek o dofinansowanie zadania polegającego na usuwaniu azbestu na rok 2019” wraz z wymaganymi załącznikami. Wnioski przyjmowane są w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. 

 

Wniosek

                                                                                                                                                                                                                     Burmistrz Drawna

BIP

eBOI

System Rada

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Baza firm

Kąpieliska

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

Rozlicz PIT w Drawniew Drawnie

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia