Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Styczeń 2019 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      Obsługa techniczna ALFA TV

09-01-2018 | 80. urodziny Pana Jerzego Lisieckiego

W minioną niedzielę 7 stycznia br. osiemdziesiąte urodzinowe uroczystości miały miejsce u pana Jerzego Lisieckiego z Drawna. Z tej okazji życzenia złożyła nie tylko najbliższa rodzina, ale także burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski i Przewodniczący Rady Miejskiej w Drawnie Czesław Paszkiewicz.

Pan Jerzy pochodzi z Gdyni, a od ponad 50 lat mieszka w Drawnie. Z żoną Cecylią wychowali dwójkę synów i córkę, mają też czworo wnuków. Z wykształcenia jest ślusarzem i operatorem ciężkiego sprzętu drogowego. Kocha wędkarstwo. Swoją pasję do wędkarstwa starał się przekazywać także innym. Był jednym z założycieli Polskiego Związku Wędkarskiego "Kiełbik" w Drawnie, w którym prezesował ponad 30 lat.

Na co dzień pisze wiersze i opowiadania, w których opisuje wędkarskie przygody i swoją miłość do rzeki Drawy. Jest autorem dwóch publikacji książkowych. Uważa, że pamięć zachowana na papierze pozwoli ocalić od zapomnienia tych, co razem z nami przeszli nasze życie, bo jak o nich zapomnimy, to zapominamy o sobie.

Jego pasją jest również fotografowanie.

Pan Jerzy jest osobą o pogodnym usposobieniu, kocha ludzi i uwielbia żarty bo jak twierdzi takim łatwiej jest w życiu, szybciej zyskują sympatię, cieszą się życiem i nie są samotne.

 

Dostojnemu jubilatowi składamy serdeczne życzenia dobrego zdrowia i wszelkiej osobistej pomyślności, nieustającej weny twórczej oraz tej wyjątkowej satysfakcji, która jest udziałem twórców cenionych i szanowanych.

Alicja Łukasik

BIP

eBOI

System Rada

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Baza firm

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

GCI

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

Choszczno

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

zachodniopomorskie-info


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia