Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Styczeń 2019 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      Obsługa techniczna ALFA TV

08-01-2018 | Jasełka w DOK-u

W Wigilię Święta Trzech Króli w sali widowiskowej WEDEL odbyło się wyjątkowe Spotkanie Bożonarodzeniowo-Kolędowe, podczas którego na samej scenie zaprezentowało się blisko 60 uczestników. Jako pierwsze w programie "Jasełka na wesoło z nowoczesnością w tle" wystąpiły dzieci i młodzież uczęszczające na zajęcia we wszystkich świetlicach wiejskich przygotowane przez swoje opiekunki: w Barnimiu-Agnieszkę Biegniewską, w Brzezinach-Monikę Knap, w Chomętowie- Grażynę Małyszko, w Dominikowie-Renatę Chrzan i w Święciechowie-przez Paulinę Brzozowską. Nad całością czuwała reżyserka- kierowniczka świetlic Elżbieta Bacztub. Kolejne akty okraszały kolędy w wykonaniu trzonu sekcji wokalnej: Hani Dziatko, Daniela Dzierbunowicza oraz Mai Trzaskawki wspólnie z instruktorem Bartkiem Michalczykiem.

Część drugą stanowiła sztuka teatralna w reżyserii Izy Kowalczyk pt "Świąt nie będzie" a zaprezentowali ją uczniowie naszej placówki oświatowej.

Publiczność pięknie dopisała; swoją obecnością zaszczycił nas także Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski składając zgromadzonym życzenia Noworoczne

Było mnóstwo wzruszeń, dobrych emocji i braw. Wszystkie grupy występujące-zarówno świetlicowe jak i szkolna otrzymały gry planszowe a przygotowujący i współorganizujący wydarzenie otrzymali z rąk dyrektorki DOK słodkie podziękowania.

Za pomoc techniczną dziękujemy także Spółdzielni Socjalnej ART-Music z Grąsów.

BIP

eBOI

System Rada

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Baza firm

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

GCI

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

Choszczno

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

zachodniopomorskie-info


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia