Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Marzec 2018 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  Obsługa techniczna ALFA TV

02-03-2018 |

 

Pierwsze spotkania już się odbyły.

Od dnia 1 marca na terenie Gminy Drawno rozpoczęły się Konsultacje Społeczne dotyczące opracowania Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Drawno. Pierwsze spotkania mają charakter informacyjno-edukacyjny, w czasie których przedstawiana jest prezentacja naświetlające tematykę konsultacji:

więcej »

02-03-2018 | Zasady dokonywania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego z obszaru działania Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Koszalinie

Działając na podstawie § 2 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 19 lutego 2018 r. w sprawie określenia liczby, trybu i warunków powoływania urzędników wyborczych, Dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Koszalinie podaje do wiadomości informację o liczbie urzędników wyborczych w poszczególnych gminach na obszarze właściwości Delegatury oraz o zasadach dokonywania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego.

więcej »

28-02-2018 | Uwaga

ZE WZGLĘDU NA ZIMĘ I PANUJĄCE MROZY PRZYPOMINAMY O OBOWIĄZKACH WŁAŚCICIELI WZGLĘDEM SWOICH PSÓW

Kto utrzymuje zwierzę domowe, ma obowiązek zapewnić mu:

- pomieszczenie chroniące przed zimnem,

- upałami i opadami atmosferycznymi,

- dostęp do światła dziennego,

- swobodna zmiana pozycji ciała

- odpowiednia karma i stały dostęp do wody

Zabrania się trzymania zwierząt domowych na uwięzi i w sposób stały dłużej niż 12 godzin w ciągu doby lub powodujący u nich uszkodzenie ciała lub cierpienie oraz niezapewniający możliwości niezbędnego ruchu. Długość uwięzi nie może być krótsza niż 3 m.

Złamanie powyższych zakazów jest wykroczeniem ściganym z oskarżenia publicznego, zagrożonym kara aresztu lub grzywny.

Jeśli widzisz zabiedzonego, chudego albo chorego psa na łańcuchu, w kojcu - INTERWENIUJ.

Powiadom Policję, Powiatowego Lekarza Weterynarii

Możliwe kontrole

więcej »

26-02-2018 | Zaproszenie

Gminna Rada Seniorów zaprasza Kierowców – seniorów ( młodsi kierowcy również mile widziani ) na drugie spotkanie 5 marca br. – poniedziałek – o godz. 17.00 do sali biesiadnej DOK-u. W trakcie spotkania policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KP Policji w Choszcznie omówią:

więcej »

23-02-2018 | Inauguracja Akademii Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Drawnie "Senior - dobry, bezpieczny kierowca"

          W dniu 19 lutego br. odbyła się inauguracja zajęć dla seniorów na  ABRD powołanej przez Gminną Radę Seniorów. W spotkaniu udział wzięła spora grupa seniorów – czynnych kierowców, Burmistrz Drawna p. Andrzej Chmielewski, Przewodniczący Rady Miejskiej p. Czesław Paszkiewicz, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KP Policji w Choszcznie podkomisarz p. Artur Neryng, asystent Wydziału Ruchu Drogowego st. aspirant p. Piotr Sowiński,  wykładowca przepisów prawa o ruchu drogowym  i instruktor nauki jazdy p. Tadeusz Leśniański., Prezes DUTW p. Krystyna Pietrzkiewicz oraz Przewodniczący Gminnej Rady Seniorów  Edward Kulesza.

więcej »

21-02-2018 | Zaproszenie na XLII sesję Rady Miejskiej w Drawnie

Zwołuję w trybie nadzwyczajnym w dniu 22 lutego 2018 r. (czwartek) o godz. 10:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Drawnie XLII sesję Rady Miejskiej w Drawnie z następującym porządkiem obrad :

więcej »

BIP

eBOI

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Baza firm

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

GCI

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

Choszczno

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

zachodniopomorskie-info


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia